5.kolo Alkáči : Vasco

05.09.2009 18:00

V piatom kole chcel náš tím nadviazať na zlepšené posledné výkony. V úvode nás rozladil pohľad na súperovu lavičku kde stál snáď poltucet náhradníkov, na našej strane ako obvykle dvaja. So súperom sme sa stretli minulú sezónu 2x raz sme ťahali za kratší koniec my, na jar to už bol súper ktorý odchádzal bez bodu. Od úvodu sme sa snažili hrať útočne a súpera zatlačiť čo sa nám aj darilo vytvorili sme si pár nebezpečných šancí ktoré sme dokázali aj premieňať a zrazu bol stav 3:0. Za tohto stavu sme sa viac sústredili na defenzívu a smerom dopredu sme vyrážali čo raz menej. Polčas sa nakoniec skončil (3:0). Do druhého polčasu sme nastúpili s tým že len brániť, nám moc nesedí. Aj keď súperovi sa podarilo znížiť gólom dokázali sme nato odpovedať rovnako a skóre narastalo na oboch stranách rovnakou rýchlosťou. S veľkou bojovnosťou hráčov a v posledných zápasoch istotou v bráne, kde ukázal pár pekných zákrokov zaskakujúci "brankár" moco sa zápas skončil naším víťazstvom 8:3.

Alkáči : Vasco  -   8 : 3 (3 : 0)

Góly:  Hanko Roman 2, Chudý Peter 2, Staňo Andrej , Baška Ladislav , Laššo Marek , Filo Peter   -  Suchomel Rastislav , Púček Miroslav , Richtárech Lukáš