4.kolo KV MAX Albion : Alkáči

01.09.2009 13:00

Ďalši zápas sme mali za súpera dlhoročného člena 2.ligy KV MAX Albion. Po zranení brankára sme zháňali náhradu, našli sme ju v Stanovi Kašíkovi, ktorý za náš tím v minulosti spoľahlivo chytal. Jeho debut sa nakoniec nekonal, keďže ešte v rozcvičke sa poranil a do zápasu nakoniec nezasiahol. V bráne jeho miesto zastúpil Martin "moco" Moczerniuk. Zápas sa teda mohol začať. Súpera sme zaskočili rychlými gólmi a za stavu 0:4 z pohľadu domácich sme sa sústredili hlavne na pozornu obranu. Súper do polčasu dokázal znížiť na (1:4). Druhý polčas bol v podobnej réžii, kde sme sa sústredili hlavne na bránenie náskoku. Zápas sa nakoniec skončil výsledkom 1:5. Súperovi ďakujeme za kvalitný zápas a prajeme mu veľa štastia.

V bráne nám super zachytal "moco" naša nova brankárska jednotka ;)

Zranená brankárska jednotka nastúpila v útoku a uviedla sa premiérovím gólom. (čakáme na príspevok do pokladnice)

KV MAX Albion : Alkáči  -   1 : 5 (1 : 4)

Góly:  Polák Tomáš   -  Hanko Roman 4, Baška Ladislav