3.kolo Alkáči : El Matador

28.08.2009 21:00

Do tretice sme za súpera mali tým z čerstvými skúsenosťami z prvou ligou. Bol ním Matador, ktorý do novej sezóny vstúpil prehrami ako aj s prírastkom v názve "El Matador". Zápas sa dlho hral vo vyrovnanom tempe, so šancami na oboch stranách, ktoré sa nám podariť nevyužilo. Za stavu 0:0 sa nám nešťastne zranil brankár, čo súper trestal pomerne šťastným gólom. Polčas sa nakoniec skončil za stavu (1:3). Do druhého polčasu sme nastúpili v odhodlaní minimálne vyrovnať čo sa nám žiaľ nepodarilo keďže zápas skončil tesne 3:4. Za predvedený výkon, keď sa hralo viac na polovici El Matador-u sme si zaslúžili aspoň bod, škoda nevyužitých šancí. Súperovi gratulujeme a prajeme veľa šťastia.

Zápas dochytal Martin "moco" Moczerniuk a za predvedený výkon sa može dlho pýšiť.

Alkáči : El Matador  -   3 : 4 (1 : 3)

Góly:  Chudý Peter , Hanko Roman , Filo Peter   -  Sabo Miroslav 3, Vyhlídal Milan

ŽK:  Staňo Andrej   -  nikto