2.kolo Borussia-Hedos : Alkáči

22.08.2009 22:00

V druhom kole nás čakal jeden z ďalších tímov ktorý si zahral aj v prvej lige, bol ním tím Borussia ktora prešla fúziou s Hedosom (pre mňa osobne neznáma). Na rozdiel od prvého kola sme začali dobre, ujali sme sa vedenia 0:4, nasledne sme však vzadu poľavili z čoho súper ešte do polčasu znížil na (2:4). Po polčase dokonca vyrovnal na 4:4, po vyrovnaní sme znova začali hrať z čoho výsledkom bolo za okamih 4:9, borussia sa už druhy krát v zápase dokázala dotiahnuť výsledok na neuveriteľných 9:9, zápas sa začínal odznova a po veľkej golovej prestrelke rozhodol už len jediný gol okrúhli 10ty ktorý zo svojej siete musel vyťahovať brankár Borussia-Hedos. Zápas sa skončil 9:10, začo si vyslúžil palcový nadpis v miestnych regionálnych novinách. Súperovi ďakujeme za otvorený útočny futbal a prajeme veľa štastia v ďalších zápasoch.

Borussia-Hedos : Alkáči  -   9 : 10 (2 : 4)

Góly:  Maník Marcel 5, Sivák Štefan 2, Tholt Bohuslav , vlastný    -  Hanko Roman 5, Moczerniuk Martin 2, Holas Róbert , Staňo Andrej , vlastný